Dostawcy linii przetwórstwa mleka w proszku

October 14, 2023
najnowsze wiadomości o firmie Dostawcy linii przetwórstwa mleka w proszku

Istnieje kilka dostawców linii przetwarzania mleka w proszku, w tym głównie:


Shanghai Benyou Machinery Co., Ltd. została założona w 2005 roku, z siedzibą w Jinshan Tinglin Industrial Zone w Szanghaju.Jiangsu, z kapitałem w wysokości 66,68 mln yuan i powierzchnią prawie 100000 metrów kwadratowych.jest to wyspecjalizowane przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją maszyn, ukierunkowane na rozwój technologii, koncentrujące się na dziedzinie sprzętu medycznego.

najnowsze wiadomości o firmie Dostawcy linii przetwórstwa mleka w proszku  0
Firma integruje badania naukowe i rozwój, usługi projektowania procesów, generalne kontrakty inżynieryjne, produkcję sprzętu, instalację i debugowanie oraz szkolenia.


Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i montażu projektów pod klucz dla przetwarzania owoców i warzyw, produktów mlecznych, napojów, dżemu, oczyszczonej wody, przetwarzania mięsa i kości,przetwarzanie jaj, żywności dla zwierząt domowych, specjalistycznej żywności medycznej, przetwarzania alkoholu, a także linii produkcyjnych biopharmaceutycznych i chemicznych.


Tetra Pak: Tetra Pak jest znanym dostawcą urządzeń przetwarzających mleko, dostarczając kompletną linię przetwarzania mleka w proszku.


GEA Group: GEA Group dostarcza szeroki zakres urządzeń do produkcji mleka w proszku, w tym suszarki, parowniki i fabryki mleka w proszku.


SPX Flow: SPX Flow dostarcza rozwiązania do produkcji mleka w proszku, w tym system suszenia spryskowego i sprzęt do przetwarzania mleka w proszku.
Gebr ü der Jehlich specjalizuje się w produkcji urządzeń do przetwarzania mleka w proszku, w tym linii przetwarzania mleka w proszku.