Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd

  • Chiny Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd profil firmy
  • Chiny Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd profil firmy
  • Chiny Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd profil firmy
  • Chiny Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd profil firmy
  • Chiny Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd profil firmy
  • Chiny Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd profil firmy
Rynek Główny Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności Producent, Eksporter
marki POZA
Ilość pracowników 200~300
Coroczne wyprzedaże 30000000-50000000
Rok założenia 2005
pc Export 30% - 40%

Wprowadzenie

Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd, jako prywatna firma rozpoczęta w roku 2005, jest wyspecjalizowanym przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją maszyn. Poza specjalizacją w projektach "pod klucz" projektowania, produkcji, instalacji i uruchomienia linii produkcyjnych płynnych produktów spożywczych, takich jak nabiał, napoje, lody, owoce i warzywa, bio-inżynierii, chemicznych i farmaceutycznych.

Współpracując z kilkoma krajowymi i zagranicznymi ośrodkami badawczymi z dziedziny przemysłu lekkiego lub naukowego, wchłaniamy ich zaawansowaną technologię, a następnie bazujemy na opracowywaniu nowych, jeszcze lepszych technik procesowych, obecnie specjalizujemy się we wszelkiego rodzaju zbiornikach sanitarnych, garnkach, pojemnikach, podgrzewaczach, chłodnicach, sterylizatorach , koncentrator, pompy i inne rury i kształtki. Urządzenia są zgodne ze względnymi standardami soków, produktów mlecznych, farmacji, biochemicznych, takich jak HACCP, QS i GMP.

Przez lata wspólnych wysiłków naszych pracowników uzyskaliśmy duży udział w rynku maszyn i rozwinęliśmy się w średniej wielkości przedsiębiorstwo o określonej popularności w branży. Łącząc badania naukowe, rozwój techniczny, produkcję, marketing i obsługę posprzedażną, działamy ściśle zgodnie z systemem zapewnienia jakości ISO 9001.

Zakres produkcji:

Przetwarzanie maszyn do różnych owoców i warzyw

Seria przenośników i wind

Seria pralnic i sorterów

Seria rozdrabniaczy i kruszarek

Seria parowników i odgazowywaczy

Seria zbiorników ze stali nierdzewnej

Seria czyszczenia CIP

Maszyna do prania w skrzyni

Różne linie produkcyjne owoców i warzyw

Kompletna jednostka linii do przetwarzania cytrusów, w tym pomarańcza, cytryna, grejpfrut, grejpfrut itp.

Kompletna jednostka chińskiej daty / linii przetwarzania Jujube i jastrząb

Kompletne urządzenie linii do przetwarzania rokitnika

Kompletna jednostka linii do przetwarzania brzoskwiń / moreli i śliwek

Kompletna jednostka linii do przetwarzania ananasów / mango i innych owoców tropikalnych

Kompletna jednostka linii do przetwarzania pomidorów

Kompletna jednostka linii przetwarzania jabłek / gruszek

NASZA FILOZOFIA ZARZĄDZAJĄCA:

Reputacja od jakości;

Zaufaj szczerości;

Pochwała ze specjalizacji;

Rozwój od innowacji;

Korzyści społeczne z korzyści dla przedsiębiorstw;

NASZA KULTURA KORPORACYJNA

Zorientowanie na klienta: dążymy do sukcesu, przekraczając wymagania klientów. Kładziemy nacisk na zrozumienie wymagań klienta, aby zapewnić najwyższej klasy obsługę klienta. Oferujemy wysokiej jakości produkty i usługi poprzez formułę opracowywania i wytwarzania produktów. Honorujemy nasze zobowiązania, oferując usługi posprzedażowe i wsparcie techniczne. Kontakt z klientami za każdym razem jest dla nas okazją do zdobycia satysfakcji klienta i stworzenia nowej szansy biznesowej.

Uczciwa operacja:

Jako korporacja i osoba, zawsze robimy to, co słuszne. Szczerze mówiąc jest podstawową zasadą dla działalności gospodarczej. Zachowujemy się uczciwie w zachowaniu i biznesie. Uczciwość jest traktowana na równi z życiem w naszej firmie, a ten system wartości zawsze był dla nas najwyższym celem w każdej chwili. Szanujemy nasze umowy i umowy oraz cenimy wysoką uczciwość w komunikacji. Relacje z kolegami, klientami, dostawcami, inwestorami i bankami opierają się na otwartości i poszukiwaniu wspólnych interesów. Nasze poczucie odpowiedzialności rozciąga się na dbałość o środowisko pracy i atmosferę oraz podnoszenie stylu profesjonalnego zaangażowania.

Zaangażowanie Honorowanie: Zobowiązujemy się do zapewnienia satysfakcjonujących produktów i usług klientom, zasłużonej reputacji dostawców, idealnych zwrotów dla inwestorów, szerokiej promocji i wspólnych możliwości rozwoju dla pracowników oraz dobrych korzyści społecznych dla społeczeństwa. Honorowanie zobowiązań jest jedynym kryterium sukcesu.

Rozwój od zarządzania: Pamiętamy, że zmaksymalizowana korzyść pochodzi z zarządzania naukowego. Tylko wprowadzając utalentowanych menedżerów i zaawansowaną filozofię zarządzania możemy stale podnosić poziom zarządzania przedsiębiorstwem. I tylko łącząc cechy charakterystyczne naszej firmy, aby stworzyć zestaw naukowego i wyróżniającego się systemu zarządzania zgodnego z charakterystyką naszej firmy, możemy pozostać niezwyciężeni na wściekle konkurencyjnym rynku.

Ciągłe doskonalenie: Bez względu na ogromny sukces, jaki osiągnęliśmy w odniesieniu do produktów, usług, szkolenia personelu i zarządzania itp., Zawsze będziemy się starali, aby były one lepsze w zakresie przyjmowania nowych punktów widzenia i lepszych wzorców pracy oraz w związku z tym powstały obowiązki i ryzyka. Zachęcamy naszych pracowników do entuzjazmu reform i pragnienia wiedzy w codziennej pracy, a także dzielenia się ich doświadczeniem roboczym z kolegami, aby osiągnąć sukces jednostek i doskonałość firmy.

Ludzie zorientowani : Profesjonalny, szanujący karierę, kooperatywny i przedsiębiorczy personel są podstawą rozwoju BEYOND. To sprawia, że ​​wszyscy pracownicy w pełni realizują swoją niezależność i kreatywność, poprzez budowanie doskonałego i wysoce skutecznego systemu inspiracji i restrykcji, a także wprowadzają w życie koncepcje wykorzystania personelu "Kompetencje określające talenty, komplikacje tworzą talenty, osiągnięcia oceniające talenty".

Wyznacz talenty zgodnie z możliwościami i właściwymi pozycjami: "Wyznacz talenty zgodnie z możliwościami i właściwymi pozycjami", to znaczy, nie tylko wyznaczaj odpowiednie talenty na odpowiednie stanowiska, ale także "poznaj talenty, toleruj talenty, wykorzystuj talenty i kultywuj talenty "I zaprojektować orientację rozwojową dla talentów poprzez ścieżkę rozwoju talentu" H-pattern ".

Zaawansowane wyposażenie: Zaawansowany automatyczny sprzęt produkcyjny, polska praca rurociągów, wykazują najwyższą jakość. Ekspert techniczny uczestniczy w produkcji bezpośrednio, aby zagwarantować produkt stabilny i niezawodny. Z dnia na dzień rośnie świadomość towarów wysokiej jakości i stale towarów przemysłowych sprawi, że nasz sprzęt do dokonywania zmian z każdym nowym dniem. Nie ma znaczenia, jak zmienia się świat, dąży do doskonałości jest naszym niezmiennym duchem.

Historia

Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd jest profesjonalnym przedsiębiorstwem rozwijającym technologię, które zajmuje się głównie zdrowymi dziedzinami sprzętu. W połączeniu z działem badawczo-rozwojowym, usługą projektowania procedur, podstawowym projektem pod klucz, produkcją sprzętu, instalacją, uruchomieniem i szkoleniem, nasza firma specjalizuje się w projektach "pod klucz", szeroko stosowanych w przemyśle spożywczym, takich jak sok owocowo-warzywny, produkty mleczne i napoje, mięso i kości , produkty jajeczne itp., a inne obejmują również farmaceutyki i wysokowartościowe chemikalia. Beyond działał jako pionier w zakresie wprowadzania i absorpcji zaawansowanych międzynarodowych technologii i procedur, nieustannie wprowadzał innowacje i pozytywnie promował głęboką komunikację i współpracę wewnątrz przemysłu, co skutecznie skutecznie stymuluje rozwój branży w zdrowiu i porządku.

Kultura firmy Beyond: Szczerość, praktyczność, innowacyjność, szczęście zgromadziła wiele doskonałych zawodowych talentów technicznych, bogatych w praktyczne doświadczenia. Przeważający zespół z taktycznym zarządzaniem i zaawansowanymi innowacjami osiąga doskonałą jakość produktu dla BEYOND. Shanghai Beyond Machinery serdecznie witamy naszych nowych i starych klientów, którzy odwiedzają naszą firmę. Dziękuję Ci!

Historia rozwoju firmy:

W 2005 r. Firma Shanghai Beyond Machinery Co. Ltd została założona pod kierownictwem dyrektora generalnego Hu.

W 2006 r. Firma Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd z powodzeniem ukończyła linię produkcyjną mleka płynnego 300T / D i linię proszkową 200 T / D dla Xia Jin Milk Co., Ltd w Yinchuan Ningxia w Chinach.

W 2007 roku BEYOND przeprowadził się do nowej fabryki w powiecie Fengxian w Szanghaju iz sukcesem zrealizował projekt modyfikacji linii produkcyjnej mleka 100T / D dla Yunnan Lesson Dairy Industry Co., Ltd. oraz linię do produkcji płynnego mleka 300T / D dla Jia Yuan Dairy Co ., Ltd w Henan, Chiny.

W 2008 r. BEYOND zaczął eksplorować rynki zamorskie i z powodzeniem eksportował pierwszą linię do produkcji jogurtu sojowego do Australii.

W 2009 r. BEYOND rozpoczął działalność w zakresie przetwórstwa owoców i warzyw, a także zrealizował projekt "3T / H skoncentrowana linia produkcji soków z datą" dla Hebei CangHuaYuan Biological Food Co., Ltd oraz 10 ton / h linii do przetwarzania cytrusów dla owocu Yuan Co, Ltd. w prowincji Jiangxi w Chinach.

W 2010 r. BEYOND wyeksportował jeden kompletny projekt linii przerobu pomarańczy 35 ton / H do Ghany, na zachód od Afryki, która jest pierwszą co do wielkości eksportowaną linią cytrusową wyprodukowaną w Chinach.

W 2013 r. BEYOND wyprodukował "największą w pełni automatyczną linię do produkcji herbacianych napojów Pu'er" dla Tasly Holding Group w Chinach; i podjął się "linii do zupy kostnej i przetwarzania sosu" dla Chu Ying Agro-pastoral Group Co., Ltd w KaiFeng, Chiny.

W 2014 r. BEYOND z powodzeniem zrealizował projekt "Linia do produkcji zupy z kości i pyłu z kurczaka" dla Jiapin Fine Taste Biotechnology Co., Ltd w prowincji HuNan w Chinach, a także ukończył linię do wstępnej obróbki w pełni automatycznej areki katechu dla Bing Zhi Lang Food Co., Ltd w prowincji HuNan, która jest pierwszą próbką porcelany.

W styczniu 2015 roku BEYOND przeprowadził się do nowej fabryki w dzielnicy JinShan w Szanghaju w Chinach i kontynuował rozwój.

W maju 2017 r. Firma BEYOND podjęła się realizacji największego zakładu przetwarzania soków owocowych i napojów kiwi w Guizhou.

Usługa

Projektowanie pracy dla klientów:
(1) Przetwarzanie wykresu przepływu;
(2) Układ wszystkich urządzeń w warsztacie;
(3) Rury materiałowe zawierają średnicę rury CIP, natężenie przepływu i pracę
kierunek;
(4) Projekt rurociągów zasilających, w tym rury parowe, rury do wody lodowej, woda
instalacje systemów i sprężonego powietrza w warsztacie;
(5) Elektryczny system dystrybucji i układ kanałów kablowych;
(6) Konstrukcja układu rurek;
(7) Lista urządzeń i dane techniczne;
(8) Zużycie energii w całym warsztacie;
(9) Zaopatrzenie w wodę i drenaż w warsztacie;
(10) Wymagania dotyczące ładowania wszystkich urządzeń;
(11) Inne związane z projektowaniem i prowadzeniem obiektów;

Projekt 3D dla całej linii technologicznej

Zapewnienie projektów "pod klucz" dla klientów wymaga:

Nasz zespół

Zostaw wiadomość