Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd.

Lepsza wiarygodność i lepsza jakość, aby zmienić przyszłość!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd

Certifications
dobra jakość Linia do przetwarzania mleka UHT na sprzedaż
dobra jakość Linia do przetwarzania mleka UHT na sprzedaż
Customers Reviews
I am the person, who has done the trials/production using the Pineapple crusher. So far the crusher has worked very well!

—— Erik Steen Hansen of Denmark

You are always welcome. Glad to work with your company and employees.

—— Director Gerelkhuu of Mongolia

Im Online Czat teraz

Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd

1 2 3 4 5 6
Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd
workshop

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : POZA
Ilość pracowników : 200~300
Coroczne wyprzedaże : 30000000-50000000
Rok założenia : 2005
pc Export : 30% - 40%
Certificate: ISO 90001, SGS, TUV,CE
Patent: Orange Juice and pulp separating system
Patent: debittering and deacidification equipment for orange juice
Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd, jako prywatna firma rozpoczęta w roku 2005, jest wyspecjalizowanym przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją maszyn. Poza specjalizacją w projektach "pod klucz" projektowania, produkcji, instalacji i uruchomienia linii produkcyjnych płynnych produktów spożywczych, takich jak nabiał, napoje, lody, owoce i warzywa, bio-inżynierii, chemicznych i farmaceutycznych.

Współpracując z kilkoma krajowymi i zagranicznymi ośrodkami badawczymi z dziedziny przemysłu lekkiego lub naukowego, wchłaniamy ich zaawansowaną technologię, a następnie bazujemy na opracowywaniu nowych, jeszcze lepszych technik procesowych, obecnie specjalizujemy się we wszelkiego rodzaju zbiornikach sanitarnych, garnkach, pojemnikach, podgrzewaczach, chłodnicach, sterylizatorach , koncentrator, pompy i inne rury i kształtki. Urządzenia są zgodne ze względnymi standardami soków, produktów mlecznych, farmacji, biochemicznych, takich jak HACCP, QS i GMP.

Przez lata wspólnych wysiłków naszych pracowników uzyskaliśmy duży udział w rynku maszyn i rozwinęliśmy się w średniej wielkości przedsiębiorstwo o określonej popularności w branży. Łącząc badania naukowe, rozwój techniczny, produkcję, marketing i obsługę posprzedażną, działamy ściśle zgodnie z systemem zapewnienia jakości ISO 9001.

Zakres produkcji:

Przetwarzanie maszyn do różnych owoców i warzyw

Seria przenośników i wind

Seria pralnic i sorterów

Seria rozdrabniaczy i kruszarek

Seria parowników i odgazowywaczy

Seria zbiorników ze stali nierdzewnej

Seria czyszczenia CIP

Maszyna do prania w skrzyni

Różne linie produkcyjne owoców i warzyw

Kompletna jednostka linii do przetwarzania cytrusów, w tym pomarańcza, cytryna, grejpfrut, grejpfrut itp.

Kompletna jednostka chińskiej daty / linii przetwarzania Jujube i jastrząb

Kompletne urządzenie linii do przetwarzania rokitnika

Kompletna jednostka linii do przetwarzania brzoskwiń / moreli i śliwek

Kompletna jednostka linii do przetwarzania ananasów / mango i innych owoców tropikalnych

Kompletna jednostka linii do przetwarzania pomidorów

Kompletna jednostka linii przetwarzania jabłek / gruszek

NASZA FILOZOFIA ZARZĄDZAJĄCA:

Reputacja od jakości;

Zaufaj szczerości;

Pochwała ze specjalizacji;

Rozwój od innowacji;

Korzyści społeczne z korzyści dla przedsiębiorstw;

NASZA KULTURA KORPORACYJNA

Zorientowanie na klienta: dążymy do sukcesu, przekraczając wymagania klientów. Kładziemy nacisk na zrozumienie wymagań klienta, aby zapewnić najwyższej klasy obsługę klienta. Oferujemy wysokiej jakości produkty i usługi poprzez formułę opracowywania i wytwarzania produktów. Honorujemy nasze zobowiązania, oferując usługi posprzedażowe i wsparcie techniczne. Kontakt z klientami za każdym razem jest dla nas okazją do zdobycia satysfakcji klienta i stworzenia nowej szansy biznesowej.

Uczciwa operacja:

Jako korporacja i osoba, zawsze robimy to, co słuszne. Szczerze mówiąc jest podstawową zasadą dla działalności gospodarczej. Zachowujemy się uczciwie w zachowaniu i biznesie. Uczciwość jest traktowana na równi z życiem w naszej firmie, a ten system wartości zawsze był dla nas najwyższym celem w każdej chwili. Szanujemy nasze umowy i umowy oraz cenimy wysoką uczciwość w komunikacji. Relacje z kolegami, klientami, dostawcami, inwestorami i bankami opierają się na otwartości i poszukiwaniu wspólnych interesów. Nasze poczucie odpowiedzialności rozciąga się na dbałość o środowisko pracy i atmosferę oraz podnoszenie stylu profesjonalnego zaangażowania.

Zaangażowanie Honorowanie: Zobowiązujemy się do zapewnienia satysfakcjonujących produktów i usług klientom, zasłużonej reputacji dostawców, idealnych zwrotów dla inwestorów, szerokiej promocji i wspólnych możliwości rozwoju dla pracowników oraz dobrych korzyści społecznych dla społeczeństwa. Honorowanie zobowiązań jest jedynym kryterium sukcesu.

Rozwój od zarządzania: Pamiętamy, że zmaksymalizowana korzyść pochodzi z zarządzania naukowego. Tylko wprowadzając utalentowanych menedżerów i zaawansowaną filozofię zarządzania możemy stale podnosić poziom zarządzania przedsiębiorstwem. I tylko łącząc cechy charakterystyczne naszej firmy, aby stworzyć zestaw naukowego i wyróżniającego się systemu zarządzania zgodnego z charakterystyką naszej firmy, możemy pozostać niezwyciężeni na wściekle konkurencyjnym rynku.

Ciągłe doskonalenie: Bez względu na ogromny sukces, jaki osiągnęliśmy w odniesieniu do produktów, usług, szkolenia personelu i zarządzania itp., Zawsze będziemy się starali, aby były one lepsze w zakresie przyjmowania nowych punktów widzenia i lepszych wzorców pracy oraz w związku z tym powstały obowiązki i ryzyka. Zachęcamy naszych pracowników do entuzjazmu reform i pragnienia wiedzy w codziennej pracy, a także dzielenia się ich doświadczeniem roboczym z kolegami, aby osiągnąć sukces jednostek i doskonałość firmy.

Ludzie zorientowani : Profesjonalny, szanujący karierę, kooperatywny i przedsiębiorczy personel są podstawą rozwoju BEYOND. To sprawia, że ​​wszyscy pracownicy w pełni realizują swoją niezależność i kreatywność, poprzez budowanie doskonałego i wysoce skutecznego systemu inspiracji i restrykcji, a także wprowadzają w życie koncepcje wykorzystania personelu "Kompetencje określające talenty, komplikacje tworzą talenty, osiągnięcia oceniające talenty".

Wyznacz talenty zgodnie z możliwościami i właściwymi pozycjami: "Wyznacz talenty zgodnie z możliwościami i właściwymi pozycjami", to znaczy, nie tylko wyznaczaj odpowiednie talenty na odpowiednie stanowiska, ale także "poznaj talenty, toleruj talenty, wykorzystuj talenty i kultywuj talenty "I zaprojektować orientację rozwojową dla talentów poprzez ścieżkę rozwoju talentu" H-pattern ".

Zaawansowane wyposażenie: Zaawansowany automatyczny sprzęt produkcyjny, polska praca rurociągów, wykazują najwyższą jakość. Ekspert techniczny uczestniczy w produkcji bezpośrednio, aby zagwarantować produkt stabilny i niezawodny. Z dnia na dzień rośnie świadomość towarów wysokiej jakości i stale towarów przemysłowych sprawi, że nasz sprzęt do dokonywania zmian z każdym nowym dniem. Nie ma znaczenia, jak zmienia się świat, dąży do doskonałości jest naszym niezmiennym duchem.

Szczegóły kontaktu
Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Feng Quan

Tel: 86-021-57172333-8818

Faks: 86-021-57172728

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)