Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd.

Lepsza wiarygodność i lepsza jakość, aby zmienić przyszłość!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom O nas

Historia

Certifications
dobra jakość Linia do przetwarzania mleka UHT na sprzedaż
dobra jakość Linia do przetwarzania mleka UHT na sprzedaż
Customers Reviews
I am the person, who has done the trials/production using the Pineapple crusher. So far the crusher has worked very well!

—— Erik Steen Hansen of Denmark

You are always welcome. Glad to work with your company and employees.

—— Director Gerelkhuu of Mongolia

Im Online Czat teraz

Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd

1 2 3 4 5 6
Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd
workshop

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : POZA
Ilość pracowników : 200~300
Coroczne wyprzedaże : 30000000-50000000
Rok założenia : 2005
pc Export : 30% - 40%
Certificate: ISO 90001, SGS, TUV,CE
Patent: Orange Juice and pulp separating system
Patent: debittering and deacidification equipment for orange juice
Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd jest profesjonalnym przedsiębiorstwem rozwijającym technologię, które zajmuje się głównie zdrowymi dziedzinami sprzętu. W połączeniu z działem badawczo-rozwojowym, usługą projektowania procedur, podstawowym projektem pod klucz, produkcją sprzętu, instalacją, uruchomieniem i szkoleniem, nasza firma specjalizuje się w projektach "pod klucz", szeroko stosowanych w przemyśle spożywczym, takich jak sok owocowo-warzywny, produkty mleczne i napoje, mięso i kości , produkty jajeczne itp., a inne obejmują również farmaceutyki i wysokowartościowe chemikalia. Beyond działał jako pionier w zakresie wprowadzania i absorpcji zaawansowanych międzynarodowych technologii i procedur, nieustannie wprowadzał innowacje i pozytywnie promował głęboką komunikację i współpracę wewnątrz przemysłu, co skutecznie skutecznie stymuluje rozwój branży w zdrowiu i porządku.

Kultura firmy Beyond: Szczerość, praktyczność, innowacyjność, szczęście zgromadziła wiele doskonałych zawodowych talentów technicznych, bogatych w praktyczne doświadczenia. Przeważający zespół z taktycznym zarządzaniem i zaawansowanymi innowacjami osiąga doskonałą jakość produktu dla BEYOND. Shanghai Beyond Machinery serdecznie witamy naszych nowych i starych klientów, którzy odwiedzają naszą firmę. Dziękuję Ci!

Historia rozwoju firmy:

W 2005 r. Firma Shanghai Beyond Machinery Co. Ltd została założona pod kierownictwem dyrektora generalnego Hu.

W 2006 r. Firma Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd z powodzeniem ukończyła linię produkcyjną mleka płynnego 300T / D i linię proszkową 200 T / D dla Xia Jin Milk Co., Ltd w Yinchuan Ningxia w Chinach.

W 2007 roku BEYOND przeprowadził się do nowej fabryki w powiecie Fengxian w Szanghaju iz sukcesem zrealizował projekt modyfikacji linii produkcyjnej mleka 100T / D dla Yunnan Lesson Dairy Industry Co., Ltd. oraz linię do produkcji płynnego mleka 300T / D dla Jia Yuan Dairy Co ., Ltd w Henan, Chiny.

W 2008 r. BEYOND zaczął eksplorować rynki zamorskie i z powodzeniem eksportował pierwszą linię do produkcji jogurtu sojowego do Australii.

W 2009 r. BEYOND rozpoczął działalność w zakresie przetwórstwa owoców i warzyw, a także zrealizował projekt "3T / H skoncentrowana linia produkcji soków z datą" dla Hebei CangHuaYuan Biological Food Co., Ltd oraz 10 ton / h linii do przetwarzania cytrusów dla owocu Yuan Co, Ltd. w prowincji Jiangxi w Chinach.

W 2010 r. BEYOND wyeksportował jeden kompletny projekt linii przerobu pomarańczy 35 ton / H do Ghany, na zachód od Afryki, która jest pierwszą co do wielkości eksportowaną linią cytrusową wyprodukowaną w Chinach.

W 2013 r. BEYOND wyprodukował "największą w pełni automatyczną linię do produkcji herbacianych napojów Pu'er" dla Tasly Holding Group w Chinach; i podjął się "linii do zupy kostnej i przetwarzania sosu" dla Chu Ying Agro-pastoral Group Co., Ltd w KaiFeng, Chiny.

W 2014 r. BEYOND z powodzeniem zrealizował projekt "Linia do produkcji zupy z kości i pyłu z kurczaka" dla Jiapin Fine Taste Biotechnology Co., Ltd w prowincji HuNan w Chinach, a także ukończył linię do wstępnej obróbki w pełni automatycznej areki katechu dla Bing Zhi Lang Food Co., Ltd w prowincji HuNan, która jest pierwszą próbką porcelany.

W styczniu 2015 roku BEYOND przeprowadził się do nowej fabryki w dzielnicy JinShan w Szanghaju w Chinach i kontynuował rozwój.

W maju 2017 r. Firma BEYOND podjęła się realizacji największego zakładu przetwarzania soków owocowych i napojów kiwi w Guizhou.

Szczegóły kontaktu
Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Cindy Qian

Tel: 86-021-57172333-8606

Faks: 86-021-57172728

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)